Chat sexi shqiptar

Ai dul nga dhoma duke me injoruar komplet dhe iku shkoj.Disa muaj më vonë ndodhi një konflikt financiar në mesin e vllëzërve dhe ata u ndan njëri me tjetrin dhe ai kaloj në një shtëpi tjëter që ishtë pronë e familjes. Edhepse kaloj një kohë e gjatë deri sa burri im dhe ai u pajtuan njëri me tjetrin unë përseri nuk mund ta harroja atë dhë nuk mund ta harroja ftyrën e tij.Me tha qe kur kemi njerez ne shtepi, ose kur jam tek prinderit e mi, ose kur flej ato puthen, preken gjithandej dhe jo vetem kaq. Jam e shokuar; familja ime eshte e shkaterruar dhe ska per te qen kurr me NORMALE si te gjith te tjerat... " Por kam lexuar plot te tjera ku tregojne qe deshirojne babin e tyre ose nenen, vajzen ose cunin e tyre. Cfare do te thot fjala Uh sa gje e shemtuar dhe me shtazarake, une di nje rast ne Shqip ku bababi ne nje fare menyre ka dashur te abuzonte me vajzen, edhe arrinte deri aty sa i thosh, babai te don shume, mos bertit se ste bej gje.Tani bej kujdes qe mos ti lej kurr vetem ne nje dhome, nuk i lej te dalin bashk per te evituar cdo lloj kontakti. Ky eshte kulmi te vjen ti vrasesh keta njerez, ndersa kur behen me deshire te vjen vec per te vjelle. Kjo ndoll si tek kafshet dhe tek njerezit,,,,, Gjithsesi eshte absolutisht anormale...Te leme me nje ane etiken dhe moralin,,, Keto lidhje jane te ndaluara ,sepse biologjikisht lidja me nje kusheri apo te aferm te familjes do te sillte anomalitet gjenetik tek pasardhesit e tyre.Eshte e vertetuar shkencerisht kjo qe thashe me siper...Shpesh herë kur isha vetem në shtëpi masturboja duke futur gishtat në vaginin time, dhe imagjinoja se po boja seks me të dhe shpërtheja në orgasm të madh.

Per ty paska qene nje fat i keq se vajza te qelloi e ftohte akull ah i mjeri cke per te heq do pendohesh qe je mashkull. Drejt tek krevati shkuan pa fjale Edhe u zhveshen ngadale - ngadale.

Në vitin 2004, Ghetto kthehet në Kosovë në vendlindjen e tij në Ferizaj dhe aty filloi të inspirohet për jetën dhe veprimtarinë e tij të ardhshme.

Gentiana Ismajli ose e njohur për publikun edhe me nofkën Genta lindi më 12 Prill 1984 në Gjilan. U bë e njohur pas prezantimit të saj në programin e vitit të ri në Radio Televizioni e Kosoves me këngën "Kthehu".

"jam nje nene e deshperuar 41 vjece; kam 2 femije, mashkulli 13 vjec dhe vajza 11.

I bertita dhe i thash mos ta bej me ne prezencen time ose ne prezencen e te motres.

Chat sexi shqiptar-9Chat sexi shqiptar-77Chat sexi shqiptar-17

We do not own, produce or host the videos displayed on this website. We have no control over the content of these websites.

Join our conversation (56 Comments).
Click Here To Leave Your Comment Chat sexi shqiptar.

Comments:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *